You are here:  / Architektura i Nieruchomości / Wymarzone książki

Wymarzone książki

Pasjonuję się średniowieczem, wiem bardzo dużo o tej epoce. Bardzo lubię też oglądać albumy poświęcone budownictwu tego okresu. Zwłaszcza architektura sakralna wzbudza moje żywe zainteresowanie. Zbieram wydawnictwa traktujące o tej tematyce i wciąż mam nadzieję, że kiedyś uda mi się odwiedzić miejsca, które na razie tylko oglądam.
Architektura to ciekawy i wdzięczny temat na album, a przed świętami wydawnictwa prześcigają się w walce o zainteresowanie odbiorców. Dlatego nie zdziwił mnie wielki wysyp książek poświęconych tej dziedzinie wiedzy. Niemniej jednak bardzo chciałabym kupić wiele z nich, ale mam świadomość, że nie będzie mnie na nie stać.
Wiem jednak, że moja rodzina i znajomi wiedzą o tym, jak wielką moją pasją jest architektura i że uwzględnią to przy przygotowywaniu prezentów dla mnie. Mimo tego, że moja biblioteczka pęka w szwach, to jednak na pewno uda mi się wygospodarować trochę miejsca, by ustawić nowe książki. Mam nadzieję, że rzeczywiście dostanę taki wspaniały prezent.