You are here:  / Architektura i Nieruchomości / Moje podróże

Moje podróże

Dużo jeżdżę po kraju i poza nim, ponieważ mam bardzo wiele zainteresowań, które realizuję podczas tych podróży. Jednym z nich jest architektura, która wciąż stanowi dla mnie ogromne źródło zachwytu. Bardzo lubię jeździć i oglądać budynki, o których wcześniej tylko czytałam albo widziałam ich zdjęcie w albumie czy czasopiśmie. Oprócz bowiem jeżdżenia, staram się zaspokajać moją pasję właśnie poprzez literaturę.
Niedługo czeka mnie wymarzona podróż. Bardzo fascynuje mnie architektura sakralna, im starsza, tym lepsza, niekoniecznie związana tylko z naszym kręgiem kulturowym. I niedługo pojadę właśnie szlakiem kościołów i kapliczek. Bardzo się cieszę, przygotowuję aparaty fotograficzne i szkicowniki, aby przywieźć jak najwięcej wspomnień.
Marzy mi się też, że dzięki tej podróży znajdę jakiś sposób na życie związany z moją pasją. Architektura może być na przykład świetnym tematem bloga albo cyklu artykułów. Muszę to dokładnie przemyśleć i mądrze zaplanować dalsze działania, a osiągnę swój cel.