You are here:  / Architektura i Nieruchomości / Ekskluzywne żyrandole

Ekskluzywne żyrandole

Nowym trendem, pojawiającym się w nowoczesnych wnętrzach są niecodzienne rozwiązania dekoratorskie. Jedni stawiają na niebanalny kolor ścian, a inni na ekskluzywne żyrandole. Te ostatnie mają wzięcie w łazienkach ? nowoczesny design przełamany eleganckim akcentem.

Ważnym elementem takiego wystroju jest równowaga. Decydując się na łączenie dwóch stylów, urządzając swoje mieszkanie, warto poprosić o radę doświadczonego dekoratora, który ma na koncie już kilka takich projektów. Jeśli nie stać nas na dekoratora możemy skorzystać z poradników dostępnych w internecie na stronach dekoratorskich.

Zanim zdecydujemy się zainstalować ekskluzywne żyrandole w naszych pomieszczeniach powinniśmy pomyśleć, czy taki styl odpowiada naszym gustom. Nie jest to problem by żyrandol wymienić, lecz rodzi to nowe koszta, które dla urządzających swoje nowe mieszkanie, mogą być ograniczone. W sklepach oświetleniowych powinniśmy poprosić obsługę o przedstawienie całego wachlarza dostępnych artykułów wraz z ich wadami oraz zaletami.